Навчання

Ви хотіли б вступити на курси дизайнерів у Дніпрі? Вміти створювати унікальні, яскраві і красиві речі? Стати висококваліфікованим фахівцем і класним дизайнером? Бути прикладом для інших?

Ми раді допомагати Вам у прагненні втілювати себе грамотно. Наша робота - це ваша якісна професійна освіта. Розвинути свої здібності та дізнатися закони оформлення можна, вступивши на курси графічного дизайну та ілюстрування, дизайну інтер'єру та меблів, фото-відео дизайну, створення 3D анімації та комп'ютерних ігор.

Розкрити закладений потенціал, реалізувати себе необхідно кожному, але визначити ту сферу діяльності, в якій найкраще вдасться проявити свої здібності і досягти успіху - нелегко.
Навчальні програми Академії 3D, орієнтовані на найактуальніші та затребувані професії. Прийшовши в нашу Академію, Ви обов'язково знайдете той курс, який відповідатиме Вашим вимогам і побажанням.

Надання клієнтам якісної освіти є основним пріоритетом у роботі Академії 3D. Для того щоб навчання було найбільш ефективним, наш колектив дбає не тільки про розробку, впровадження сучасних програм і підбір кваліфікованих викладачів, а й про забезпечення комфортних умов нашим слухачам. Тому, чи записалися Ви на комп'ютерні курси для освоєння ПК, чи ходите на індивідуальні заняття підвищуючи свою кваліфікацію, чи відвідуєте курси дизайну з метою придбання нової професії, в будь-якому випадку Ви можете бути впевнені в якості отримуваних знань.

У нашій Академії:

  • Можливість вибору найбільш зручного графіка навчання - Ви можете відвідувати заняття в ранковий, денний, вечірній час або записатися до групи вихідного дня
  • Після прослуховування обраного курсу Ви отримуєте сертифікат встановленого зразка з додатком, в якому вказана тематика курсу та результати проведеного випускного тестування
  • Ви зможете створити вашу візитну картку - портфоліо, яка найбільш правильно розкриє Вас перед роботодавцем

Академія 3D - це:

  • Фундаментальна підготовка та розвиток творчого потенціалу слухачів
  • Навчання за найбільш затребуваними професіями на сучасному ринку праці
  • Висококваліфіковані викладачі з великим практичним досвідом роботи
  • Зручне для Вас місце і час проведення занять
РІЧНЕ НАВЧАННЯ
Дизайн інтер'єру та меблів
3D анімація, комп'ютерні ігри
Комп'ютерний дизайн
Графічний дизайн та ілюстрування
 
КОРОТКОСТРОКОВЕ НАВЧАННЯ
Corel Draw
Растрова графіка
Autodesk 3D Studio Max + Vray
Autodesk AutoCad
 
ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ
Corel Draw
Photoshop
Autodesk 3D Studio Max + Vray
Autodesk AutoCad
Користувач ПК
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ
Autodesk 3D Studio Max + Vray
Autodesk AutoCad